środa, 31 lipca 2013

Piłki - równowaga i skupienie

Nikogo nie zaskoczę stwierdzeniem, że na tych ćwiczeniach wykorzystuje się piłki do ćwiczeń;) Piłka to Twój przyjaciel, bo pomaga kształtować mięśnie i  trenuje równowagę.


Takie zajęcia polecam przede wszystkim osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem (czyli sobie bardzo polecam;)). Ich intensywność jest na umiarkowanym poziomie, więc nie zniechęcamy się szybko. Zajęcia wymagają sporo wysiłku i zaangażowania, a dodatkowo poprawiają humor. No na pewno mi poprawiają humor, bo z moimi zdolnościami do utrzymania równowagi na poziomie zero (tak-teraz już jest poziom zero;)), musiałam sporo powalczyć z piłką zanim się prawidłowo ustawiłam do ćwiczenia..Niestety inni nie mieli takich problemów, więc pozostawało mi śmiać się z samej siebie:)Więcej o tych zajęciach znajdziecie na stronie: http://www.klub.tuanclub.pl/oferta/fitness/opisy-zajec/rozciagajace

3 komentarze:

  1. Fajne zdjęcia. Ostatnie najlepsze :) takie piłki to mi się z przedszkolem kojarzą..Tam skakałam na takich.. Może stąd taki dobry masz humor?
    Pozdraiwam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja po ćwiczeniach zawsze mam dobry humor;)ale te piłki to dla mnie przezabawne są, bo ja zawsze wybiorę jakąś trudną do okiełznania;)
    A efekty są to prawda:)ale mi nadal mało, dlatego mobilizacja trwa cały czas;)

    OdpowiedzUsuń