poniedziałek, 12 sierpnia 2013

wSPAniale:)

To, co dobre szybko się kończy:( Minął weekend i beztroskie lenistwo i znowu trzeba było wcześnie wstać i wtopić się w szary tłum pędzący do pracy..

W taki dzień jak dziś -  czyli w znienawidzony przez wszystkich poniedziałek, kiedy to wspomnienia miłego weekendu już się zacierają, a góra pracy piętrzy się nade mną i jeszcze w dodatku nic mi nie wychodzi, chciałabym gdzieś się schować, wyciszyć, odpocząć. Wiem wiem, dopiero minął weekend i powinnam być radosna i wypoczęta, ale jak bardzo bym się nie starała to tak nie jest. Te poniedziałki już coś takiego w sobie mają, że nastawiają mnie negatywnie i już. Ja chcę do spa!
Spa kojarzy mi się z luksusem dbania o siebie, ze świecami, kamieniami i łagodną muzyką Kojarzy mi się z miłą atmosferą oraz ze spokojem i relaksem.

Jako ambasadorka programu modelowania sylwetki wielokrotnie  korzystałam z usług spa w Tuanie (http://www.dayspa.tuanclub.pl/). Może trudno tu o obiektywizm, ale muszę przyznać, że jest to niezwykłe miejsce. Miły wystrój i wygodne kanapy sprawiają, że już po przekroczeniu progu wyczuwa się atmosferę relaksu. Gabinety są naprawdę estetyczne, a personel dba, by podczas każdego zabiegu były zapalone świece, grała spokojna muzyka. No i ten cudowny zapach olejków, który unosi się w powietrzu...

"poczekalnia" w spa
Prawda jest taka, że nie chodziłam tam w celach relaksacyjnych (niestety:(), ale po to, by modelować moją sylwetkę i pozbyć się cellulitu, a także wspomóc skórę w dopasowaniu się do chudnącego (yupi:)) ciała. Zabiegi, z których korzystam miały na celu usunąć z mojego ciała toksyny, nadmiar wody, zapewnić prawidłowy obieg limfy i wspomóc proces spalania tkanki tłuszczowej. Oto, co specjaliści wybrali dla mnie:

  • eximia,
  • masaż bańką chińską,
  • masaż odchudzający,
  • drenaż limfatyczny,
  • green coffee,
  • algi z guaraną.
W kolejnych postach postaram się omówić plusy i minusy tych zabiegów, bo w końcu przetestowałam je na sobie;) Mogę jednak z całą pewnością sprawdzić, że są one istotną częścią programu modelowania sylwetki i naprawdę wspomagają odchudzanie:) 

A na koniec coś na wzmocnienie motywacji (ja też chcę mieć taki brzuch!):
źródło: demotywatory.pl

1 komentarz: