czwartek, 29 sierpnia 2013

Trochę zdrowego egoizmu:)

Dzisiaj mam dzień wolny i tylko dla siebie:) Wczoraj posprzątałam całe mieszkanie, łącznie z umyciem lodówki i okien, żeby dzisiaj pozwolić sobie na całodzienny relaks. Bo nienawidzę gdy coś mnie rozprasza, a takim czymś może być: kurz na półce, kropka na lustrze, smuga na szybie, brudne naczynia w zlewie...(mogłabym wymieniać godzinami;)) Jak zobaczę coś takiego, to cały urok chwili pryska, wskakuję w dresy i zabieram się za sprzątanie. No niestety perfekcjonistki już tak mają;)

źródło: fishki.pl


Ale dzisiaj ma być miło. Plan jest prosty: rower, ćwiczenia, rower, wspaniała kąpiel, trochę zabiegów pielęgnacyjnych (maseczka, pazurki itp.) A jak już zrobię się na bóstwo to obowiązkowo zakupy:) A wieczorem może basen. Oczywiście w międzyczasie zjem sobie pięć zdrowych i pysznych posiłków zgodnie z zaleceniem pani Dietetyk z Tuana - no tutaj nie idę na żadne ustępstwa i żadnych słodkości nie będzie;) 2 komentarze:

  1. O tak taki dzień dla siebie jest potrzebny każdej kobiecie :) A czasu dla siebie nie wyobrażam sobie bez ćwiczeń :) Żeby tylko nic i nikt nie próbował mi w tym przeszkodzić bo zagryzę :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj tak - Relaksowym Przeszkadzaczom mówimy stanowcze NIE!:)

    OdpowiedzUsuń